TubeG Home | Last downloaded | Most watched | Most downloaded
Kabarety | My Videos | Bookmarklets | Flv Players
Demotywatory trochę inaczej

TubeG.com

Search for and download all your favorite videos from youtube grabber.

Supported sites:
wrzuta.pl break.com metacafe.com myspace.com blip.tv bofunk.com collegehumor.com kontraband.com nothingtoxic.com revver.com

Dokumentari i UÇPMB-ës


 1. Sa ka qen gjall NJAZI AZEMI ska pas negociata, ka pas vetem
  suksese ne luften e presheves medvegjes dhe bujanovcit, po
  sdi kush ken ata trullana qe e nenshkrujten att dokument
  per negociata, qe tasht edhe pi rrehin npreshev, ee thojn
  apet luft, ska dost luft kur tjuv qohet e kur tjuv ulet
  juve, lufta zhvillohet niher e mbaron deri sa ta ffitojm at
  tok, e jo her me nderpremje e me vazhdime, allahu juv
  ndihmoft
 2. jebote..jel ih ovo vodi Fidel Castro??
 3. SHQIPNIA ETNIKE E PERMBYLL KTE KAPITULL.... SE PUSHKA E
  LLESHIT E DJEG EDHE NISHIN
 4. SHUM PO MU DHIMBENI SEPSE KENI MBET ATY NDER QIZMEN E SERBIT
  PER GJITHMON.... KENI HI ME DY MENDJE NE LUFT..TASH KENI
  MBET AS ANDEJ AS KENDEJ..SERBET JAV KAN NGUL TASH E KENI
  NENSHKRUAR KONTRATEN ME EU. EH PO BUDALL POPULL QE
  ISHIM....PO PSE ME NENSHKRUE MARRVESHJE TE KOTA..NUK ESHTE
  DASHT ME NDAL LUFTEN DERI NE FITORE TE PLOT.. TASH ZOTI JU
  LASHT SHENDOSH...JAV HJEKUN LAPIDARET SERBET DHE PRAP JU
  RREHIN JU PERDHUNOJN JU PLAQKISIN EDHE PRAP SE PRAP MBESIN
  NJERZ TE MIR NDAJ EUROPES,
 5. Komenti me i sakte e me domethenes eshte ky i yti,ne e dijme
  historine tone por eshte mire edhe bota me e dite!t
 6. Bota neve na ka ba ket histori qysh ka dasht,mos te ishte
  evropa ne sod ishim bashk shqiptaret ku do qe jan.por prap
  ne do te bashkohemi nuk ka forc qe neve na ndan.
 7. Pershendetje, Ju lumte per kete dokumentar te mrekullueshem.
  Desha tju sugjeroj qe te vendosni titrat Anglisht, e
  titullin, ne menyre qe sado pak te ndryshoj imazhi i
  shqiptareve dhe i luftes sone ne syt e popujve tjer. Popujt
  tjer duhet ta kuptojne qe kto troje kane qen dhe jan
  tshqiptarve, dhe se lufta e UQPMB e UQK ishte e drejt.
  Faleminderit per kete kontribut tuajin dhene kombit.
 8. o shok ku i kini titrat anglish , po na e dim ket histori
  asht mir bota me dit.
 9. RIDVAN QAZIMI koka kan ADEM JASHAR rrnoft populli shqiptar
  fuck serbi he robt ti qifsha
 10. respekt tmadh per krejt familjaret e deshmorve shqiptar
  ALLAHU me gjenet inshALLAH i shperblen ata trima qe e dha
  jeten
 11. kakvi shabani XD
 12. ja ja kosove je srbija spavaj cetnik spavaj gllupe serbian
  people you are stupiddddddddddddddddd !!!!!!!!!!!! kosovo
  je 100 % albania
 13. vidi se ko je glup! siptaru glupi! ima da vas da vas nema
  bre!
 14. JU RUJT ZOTI O SHQIPTARRR O UCPMB PO DO DELNI EDHE JU NE
  VEDI VEC DURIM E SHQIPTARI MOS U MERRNI EM TURQI E ME CARCE
  ISLAMIKE SE VEC FFLICIM RRACEN DHE FIGUREN TON DARDANO
  ILIRE..
 15. 24:52 Ky eshte LiRiM JAKUPi nga Bujanovci i cili eshte i
  shquar si trimi ma i madh i Shqiptaris me te cilin mburremi
  gjith Lugina e Presheves....
 16. SVE KRIMINALCI I PROPALICE! AHHAAHA! POPUSILI STE GA ZA
  PRESEVO BUJANOVAC I MEDVEDJU! NE MOZETE NISTA BEZ NATO
  PAKTA! HAHAHA KOSOVO JE SRBIJA!
 17. ska Vyt me nen shkru sod jav Hekin Labadarin e lujn me juve
  si maca me minin 
 18. shume mir
 19. STA JE SIPTARI?NESTO JE ZAPELO?TAKO CE DA PRODU I OVI U
  PRISTINI.KOSOVO IS SERBIA

Information:

45.42 min
User rating: 4.625/5
Username: Veton Mustafi
Views on youtube: 59671


Download this video

Description:
Lugina e Preshevës Kosova e pa çliruar


Keywords:URL:


Embed:


Web page:


Forum:

Videos related to 'Dokumentari i UÇPMB-ës'

Bombardovanje Srbije 1999, (Put u Rat).1 deo

Bombardovanje Srbije 1999, (Put u Rat).1 deo
58.53 min
Rating: 0
Views: 137161

Dokumentar - Agim Zeneli 29.01.2007

Dokumentar - Agim Zeneli 29.01.2007
32.98 min
Rating: 4.142857
Views: 9559

LUFTA E KOSOVES Speciale ABCNews Qershor 2013

LUFTA E KOSOVES Speciale ABCNews Qershor 2013
28.53 min
Rating: 4.721973
Views: 196396

Dokumentar - Komandant Lleshi (Ridvan Qazimi)

Dokumentar - Komandant Lleshi (Ridvan Qazimi)
30.58 min
Rating: 4.5789475
Views: 12191

Emision: Jeta ne Kosove - Krimet e luftës 12/12/2013

Emision: Jeta ne Kosove - Krimet e luftës 12/12/2013
44.40 min
Rating: 3.6516855
Views: 201000© 2007-2012 This page is in no way shape or form affiliated with YouTube™ and affiliates.
Logos are the copyrights of each respective company and are shown for demonstration purposes only.
We simply provide a service to watch and download videos/music to your computer.
Videos/music (files) are not hosted on this site.
YouTube player for Mac OS X